KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11018095
nr 1101 8095
Gravyr
1800-tal, ramens innermått: 62x43
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 april 2017
kl 18:54:25
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Gravyr
nr 1101 8095
Gravyr
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 10 april 2017 |